SEO Asistanı

En Sık Sorduğunuz Sorular

SEO Asistanı tüm hizmetleri kapsamında sizlerden gelen soruları ve cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz. Merak ettiklerinizi iletişim formu yardımı ile bizlere iletebilirsiniz.

Herhangi Bir Garanti Veriyor Musunuz?

SEO konusunda Garanti veren firmalara güvenilmemesi gerektiği Google’ın kendi açıklamalarında da yazmaktadır. Google’ın algoritması sık sık değiştiği için, bu konuda garanti veren herhangi bir şirket ya da kişiler dürüst bir yaklaşımda bulunmamış olur.

Sonuçları Görmek Ne Kadar Sürer?

200’den fazla farklı sıralama kriteri ile bir web sitesinin ne kadar sürede derecelendirileceğini tahmin etmek zordur. Deneyimlerimize göre müşterilerimiz genellikle ilk 90 gün içindeki uzun kuyruk anahtar kelimelerinde ve ortalama 180 gün civarında daha rekabetçi arama terimlerinde önemli iyileşme görmektedir.

Web Sitemde Değişiklik Yapmam Gerekecek Mi?

Web sitenizi güncel algoritmalara uygun bir şekilde optimize etmek için normalde hiçbir yapısal veya tasarım değişikliği yapılmasına gerek yoktur. Yaptığımız çalışmaların çoğu, her sayfanın kodunda veya içeriğindeki değişiklikleri içermektedir.

Neden SEO Asistanı?

SEO Asistanı satış için gerekli tüm optimizasyonları sağlar. Ardından gerekli tüm eğitimler sonucunda süreci devreder.

Destek Ekibi Kaç Kişiden Oluşuyor?

Ekibimizde alanında uzman toplam 9 kişi sertifikalı olarak hizmet vermektedir. Sertifikalı ekibimiz işinizi zirveye taşıyacak teknik bilgiye sahiptir.

SEO Satışlarımı Veya Potansiyel Müşterilerimi Arttırabilir Mi?

Her şirket size sonuç verebileceklerini söylüyor, ancak biz bunu destekleyecek deneyime sahibiz. Bizi gerçekten özel yapan şey, işiniz için satış ve potansiyel müşteriler yaratmaya olan bağlılığımızdır. Sizin yalnızca daha iyi sıralamalar ve trafik elde etmek için ödeme yapmadığınızı biliyoruz. Öncelikli hedefimiz, gelir elde etmeniz. Bunu bilerek, işinizi her gün daha iyi seviyeye getirmeye çalışıyoruz.

Hangi Araçları Kullanıyorsunuz?

Müşterilerimize her avantajı sağlamak için sağlam bir dizi özel SEO araçları ve bazı üçüncü taraf sistemlerini kullanıyoruz.

Bunlardan bazıları;  Ahrefs, Semrush, SEO Monitor, Searchmetrics, Screaming Frog, Topvisor, Siteliner, Ubbersuggest, Answer The Public vb +18 Tool ile kusursuz sonuçlar için çalışıyoruz.

Şirketim İçin SEO Yaptırmalı Mıyım?

SEO, şirketinizin geleceği için bir yatırımdır. Arama motoru optimizasyonundan elde edilen organik trafik, uzun vadede, ücretli arama trafiğinden çok daha yüksek bir yatırım getirisine sahiptir. Web siteniz en iyi anahtar kelimeleriniz için 1. sayfada değilse, çevrim içi potansiyelinizin büyük bir bölümünü kaçırıyorsunuz demektir. Ücretsiz bir danışmanlık talebinde bulunursanız, dijital pazarlama danışmanlarımız size web sitenizin ihtiyaçlarına özel bir SEO planı sunarak başarıya giden bir yol haritası sunacaktır.
Bize Ulaşın

Daha İyi Bir Deneyime Hazır mısınız?

SEO, İçerik Üretimi, Kullanıcı Deneyimi, E-ticaret ve İtibar yönetimi hakkında merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz.