Home-12-Separator-Image

İçerik Pazarlama Süreci

İçerik Pazarlama; hedeflenen kitleyi etkilemek, etkileşim kurmak ve kar edilebilir müşteri aksiyonu elde etmek adına geçerli, değeri olan ve sürekli içerik üretimi ve dağıtımına odaklanan pazarlama yaklaşımına verilen addır. Bu kapsamda içerik pazarlama sürecini ele alıyoruz.
Home-12-SEO-Consultancy-Icon

İçerik Stratejisi

İş hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak içerikler için size özel yol haritası çiziyoruz.
Home-12-Content-Marketing-Icon

Size Özel İçerik

Kurumunuzun ulaşmak istediği hedef kitleye özel benzersiz içerikler üretiyoruz.
Home-12-Keyword-Research-Icon

Ölçümleme & Analiz

Ürettiğimiz içeriklerin markanıza kattığı değeri ölçümleyerek size raporluyoruz.
Home-12-Competitor-Analysis-Icon

Ölçeklendirme

Yüksek miktarda içerik üreterek, kategorinizi sahiplenmenizi sağlıyoruz.
Home-12-Separator-Image

İçerik Pazarlamasının
Amacı Nedir?

İçerik Pazarlamasının amacı; etkili ve sürekli içerik paylaşımı ve derlemesi aracılığıyla müşterileri etkilemek ve bahsi geçen müşterilerle sürdürülebilir bağlar kurmaktır. İçerik pazarlamada müşteri davranışını değiştirme ve geliştirme düşüncesi temel alınmaktadır.
Kısacası; içerik pazarlama, satış yapmaksızın müşteriler ve potansiyel müşterilerle iletişim kurma sanatıdır. İçerik Pazarlamasında ürün ve servislerinizi müşterinin gözüne sokmak yerine, müşterileri konu hakkında daha bilinçli yapacak bilgiler paylaşmak esastır.
Home-12-Crafting-Image
Home-12-Leading-Image
Home-12-Separator-Image

İçerik Pazarlaması ve SEO

SEO çalışmaları yapmıyorsanız ürettiğiniz içeriklerin bulunur olması zorlaşabilir. Markanızın itibarı için ürettiğiniz içeriklerin arama sonuçlarında görünür olmasının önemi SEO ilişkisini ortaya çıkarıyor.
SEO hizmeti kapsamında içerik pazarlama ihtiyacınızı giderecek ve daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Bu kapsamda marka bilinirliğinizin artması adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hızla büyüyen girişimlerden, birden fazla ülkede hizmet veren sitelere kadar birçok işletme türü için danışmanlık hizmeti veriyoruz!